Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Yayımlanma tarihi: Nisan 01, 2010

Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Bu gizlilik politikası http://www.resortziganahotel.com/ URL adresinde ve bu URL’nin alt bölümlerinden özellikle rezervasyon sayfası için geçerlidir.

Gizlilik

Site ziyaretçisi http://www.resortziganahotel.com/ sitesinin rezervasyon sayfalarında, kredi kartı ile ödeme yapacak ise kredi kartı bilgilerini (Kart Hamilinin Adı, Soyadı, Kart No, Son Kullanma Tarihi, CCV Numarası) girmelidir. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak, ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir. http://www.resortziganahotel.com/, kullanıcıların bildirmiş olduğu iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, kredi kartı numarası ve diğer bilgileri, ilgili kullanıcının/müşterinin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Otel adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, kullanıcılarına/müşterilerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

Güvenlik

http://www.resortziganahotel.com/’de kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenir. Rezervasyon ödeme safyamız uluslararası ve dünyaca meşhur Rapid SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Rezort Zigana Hotel tarafından güncellenebilir. Bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Zigana Hotel üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.